“Звикайте, володимир володимирович”: путіна принизила ще одна країна слідом за Китаєм

Новини

1 травня представник Піднебесної в ООН від імені своєї країни проголосував за резолюцію, яка містить жорсткі формулювання щодо росії через її вторгнення до України та Грузії.

Екс-співробітник КДБ та Служби зовнішньої розвідки росії Сергій Жирнов в ефірі “24 Каналу” розповів, яка країна принизила президента росії слідом за Китаєм і що саме вона зробила. politeka.net

Сергій Жирнов зазначив, що схоже становище росії у світі все більше опускається вниз. З країни, яку боялися та поважали, вона повільно, але вірно перетворюється на ізгоя.

Наприклад, після Китаю президента принизили навіть у Південно-Африканській Республіці. Там порадили путіну не їхати на саміт BRICS, інакше вони його заарештують, адже президент росії визнаний міжнародним злочинцем. Тому, не бажаючи сваритися із Заходом, ПАР вирішив не ігнорувати орден на арешт путіна.

За словами екс-співробітника КДБ, путін усіляко намагається уникнути цієї теми у ЗМІ, адже не хоче показати наскільки хитке його становище на світовій політичній арені. До того ж Сергій Жирнов нагадав, що не лише росія годує Африку, як стверджують лавров та пєсков, її годує Україна, будучи одним із головних постачальником туди агропродукції.

путін владимир, кремль, росія

“Звикайте, володимир володимирович. Тепер тільки так. А що ти думав, що тобі нічого не буде за вторгнення в чужу незалежну країну? Цей арден на арешт путіна був гарним ляпасом, а зараз у ПАР вилізло наслідок цього ляпаси. Цікаво буде, коли путін захоче до Вірменії, адже там також діє Римський статут, як і в ЮАР”, – підсумував Сергій Жирнов.