“33 млн на серіал – невеликі гроші”: скільки заробляє Горбунов, який потрапив у гучний скандал, і що він робив у Нью-Йорку

Новини

Відомий український ведучий та продюсер Юрій Горбунов опинився в епіцентрі скандалу після того, як стало відомо про зйомки серіалу за 33 мільйони гривень із держбюджету. Компанія шоумена “Прототип Продакшен” виграла тендер на створення 24-серійної комедії “СМТ Інгулець”, що не на жарт розлютило українців, адже витрачати такі суми в умовах повномасштабної війни, коли захисники потребують амуніції та техніки, – просто абсурдно. Сам Горбунов запевняв, що 33 млн грн на серіал – це “невеликі гроші”, і до останнього відстоював свою ідею. news.obozrevatel.com

Втім, після гучного скандалу та засудження з боку громадськості Горбунов від держфінансування серіалу відмовився. Після цього він уже був помічений у Нью-Йорку. OBOZREVATEL розповість, із якою метою шоумен відвідував США.

Так, Горбунов та його дружина, а за сумісництвом колега Катерина Осадча були помічені закордоном 22 липня цього року. Разом вони стали ведучими церемонії вручення премії TOP USA awards, яка відбулася на Манхеттені. Це був благодійний захід. 50% від продажу квитків на нього передадуть до фонду Cash For Refugees, який допомагає українським біженцям у прифронтових районах.

"33 млн на серіал – невеликі гроші": скільки заробляє Горбунов, який потрапив у гучний скандал, і що він робив у Нью-Йорку

Захід в Америці став першою появою Горбунова на публіці після гучного скандалу через серіал, коли на нього обрушився шквал хейту не лише з боку пересічних громадян, а й багатьох зіркових колег.

Тоді Горбунов намагався запевнити, що українські військові потребують гумору, а тому виділення таких грошей на комедію – це необхідність. Але українці, зокрема і захисники, пояснили шоумену, що насправді потрібно бійцям на фронті.

Звідси виникає питання: якщо для Горбунова 33 млн гривень на серіал – це “невеликі гроші”, то скільки ж він заробляє? Відомо, що до повномасштабного вторгнення, у 2021 році, ведучий, окрім кіно- та телепроєктів (“Танці з зірками”, “Голос країни”, “Твій день” та багато інших), заробляв на корпоративах: міг провести день народження, весілля тощо. За свої послуги він просив п’ять тисяч доларів (понад 180 тисяч гривень). До речі, такий самий прайс і в Катерини Осадчої.

"33 млн на серіал – невеликі гроші": скільки заробляє Горбунов, який потрапив у гучний скандал, і що він робив у Нью-Йорку

Додатково Горбунов міг провести гумористичне “Шоу у Юри” (7 артистів), 2 блоки по 15-20 хвилин. Заплатити за таке задоволення потрібно було 50 тисяч гривень.

Зараз, після 24 лютого 2022 року, за словами ведучого, він практично не заробляє, а тільки витрачає. Усі заходи, які він веде, – благодійні. Зароблені гроші Горбунов витрачає на допомогу ЗСУ, а сам із сім’єю живе на заощадження.

Принаймні так він розповідав в інтерв’ю Славі Дьоміну: “А як я можу зараз заробляти? Зараз, можливо, бізнесмени, які мають свої супермаркети чи хтось на ринку заробляє. Ми зараз ніяк не заробляємо, лише витрачаємо, але це витрати, які є внеском у перемогу. Не може бути зараз людей у нашій країні, які не роблять внесків у перемогу. Інакше це не громадяни нашої країни”.

"33 млн на серіал – невеликі гроші": скільки заробляє Горбунов, який потрапив у гучний скандал, і що він робив у Нью-Йорку