Щонайменше одuн загuблий та багато nораненuх..Військові кораблі РФ просять про евакуацію: перехоплення підтвердило удар по Чорноморському флоту

Новини

У вівторок, 1 серпня, у Міністерстві оборони Росії заявили про “невдалу” спробу атаки трьох морських безпілотних апаратів на патрульні судна Чорноморського флоту – “Сергій Котов” та “Василь Биков”. Інцидент нібито стався у районі, віддаленому на 340 км від Севастополя.

Про це повідомляють у росЗМІ. При цьому в РФ зазначили, що всі дрони були знищені. war.obozrevatel.com

Згідно з інформацією, поширеною російськими “військорами”, серед атакованих суден був контейнеровоз з ім’ям Sparta-IV, який, за даними видання Naval News та спостерігачів, перевозив зброю із Сирії. У червні Служба безпеки України (СБУ) повідомила про підозру капітану російського цивільного судна, яке привозило зброю для російських громадян із Сирії.

В українських ЗМІ повідомляють, що зараз російські моряки з одного з атакованих кораблів звертаються з проханням про допомогу в евакуації постраждалих. Це суперечить заявам про “успішне відображення” атаки дронів, зроблене раніше Міністерством оборони Росії.

До евакуації було задіяно гелікоптери Ка-29, яким наказано доставити тіла загиблих та поранених на територію Чорноморського вищого військово-морського училища Севастополя.

Перехоплена розмова свідчить про наявність жертв внаслідок атаки – щонайменше один загиблий та п’ять поранених, які вимагають термінової евакуації. Також обговорюється необхідність присутності санітарного автомобіля та прикордонника для розмитнення під час евакуації.

Який корабель постраждав від атаки – невідомо.