Американці вже в курсі навіть кількості: Північна Корея постачає зброю Росії, – Білий дім

Новини

Північна Корея надала Росії 1000 контейнерів військового обладнання та боєприпасів для подальшого використання у війні проти України. Про це заявив речник Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі на брифінгу, передають Патріоти України.

“Ми засуджуємо КНДР за надання Росії військового обладнання, яке буде використовуватися для нападу на українські міста, вбивства українських мирних жителів і продовження незаконної війни Росії”, – сказав представник Білого дому.

Кірбі також зазначив, що США стурбовані тим, що Росія натомість надає допомогу Північній Кореї. “В обмін на свою підтримку, як ми вважаємо, Пхеньян вимагає від Росії військової допомоги, зокрема, ракети “земля-повітря”, бронетехніку, обладнання для виробництва балістичних ракет або інші матеріали та інші передові технології. Ми уважно стежимо за тим, чи надасть Москва Пхеньяну ці матеріали, і ми вже спостерігали, як російські кораблі розвантажують контейнери в КНДР”, – додав він.

Представник Білого дому також анонсував нові санкції, що будуть застосовані проти осіб та організацій, які сприяють угодам із зброєю між цими країнами.