Арешт не найстрашніше: Путін боїться виїжджати з Росії, названо головні ризики для російського диктатора

Новини

Експерт розповів, що Путін боїться і нікуди не виїде з Росії, і боятися йому справді є чого.

Путін не поїде на інавгурацію Реджепа Ердогана, нового старого президента Туреччини, натомість поїде Володін. На саміт Шанхайської організації співпраці до Індії Путін також не поїде. На саміт БРІКС до Південноафриканської Республіки нога Путіна також не вступить. І ось Путін продовжує боятись ордера на арешт від міжнародного кримінального суду. Так, і останні події якось не вселяють певного оптимізму самому Путіну. politeka.net

Про це розповів російський опозиціонер і блогер Марк Фейгін у студії Politeka Online.

“Ну дивіться як. По-перше, ордер є. Навіть якщо хтось його не хоче реалізовувати його, він може вважати, що його заманюють у той же ПАР, який заявив, про те, що змінить законодавство і дасть йому можливість. Я думаю, це вони ставили таку умову на саміт БРІКС, щоб у серпні взяти участь. Він же не повірить, він нікому не вірить. Слухайте, він близькому оточенню не вірить, а що він повірить ПАР. Розумієте, він ніби має підстави у все в це не вірити, і ні туди, ні сюди не поїде”, – каже Фейгін.

Фейгін

За його словами, Путін боїться, він розуміє, в якому становищі знаходиться, і яка величезна кількість одинаків, і організацій, і людей мотивовані знищити його.

“Ну зачекайте, ви вбиваєте людей, ви вторглися чужу країну. Чому ж ці люди не хочуть і не повинні думати про те, щоб вас усіх знищити. Ну як би це вже взагалі якесь божевілля. Розумієте, тому він оцінює ризики. Ну може йому і своє ФСО радить і ФСБ, і він не наважується нікуди їхати і навряд чи поїде”, – каже Марк Фейгін.

Путін, кремль, росія, москва