Одесит збудував «поверх» у центрі міста: фото обурливої ​​конструкції

Новини

Житель Одеси порушив усі будівельні норми та збудував зайвий поверх прямо в центрі міста. Так, у самому центрі Одеси без документів збудували додатковий поверх на житловому будинку. Причому спроб його спорудити було кілька.

Деталі цього обурливого випадку повідомили у ДАБК. nikolaev.politeka.net

Першу спробу розпочати будівництво одесит зробив ще 13 березня цього року. У квартирах №8 та №9 виконані будівельні роботи з демонтажу перегородок та підлогового покриття, посилено одні перекриття та демонтовано інші. Тоді було видано припис про зупинення роботи. Будівельні роботи не поновлювалися.

Але 22 травня була зафіксована нова спроба будівництва додаткового поверху. Власник влаштував у рівні горища внутрішньодворового лівообігового флігеля конструкції з деревини та піноблоків.

Управління ДАБК направило листа до Приморської районної адміністрації з демонтажу і зараз уже йде демонтаж цієї конструкції.

Слід зазначити, що чинним законодавством передбачено кілька видів юридичної відповідальності за самовільне будівництво, у тому числі попередження, штраф та примусове знесення будівлі.