Арктичний холод мчить до України: синоптики дали морозний прогноз

Новини

Похолодання в Україні очікується вже найближчими вихідними.

Так, синоптик Станіслав Щедрін попереджає про погіршення погоди в Україні. За його даними, холодне арктичне повітря призведе в Україні до сильних снігопадів та хуртовин.

У п’ятницю, 3 лютого, в Україні утримається хмарна погода з невеликими опадами переважно у вигляді мокрого снігу.

З 5 по 10 лютого в Україну прийде холодна повітряна маса Арктичного походження та низка атмосферних фронтів, внаслідок чого повсюдно очікується суттєве похолодання. За словами Щедріна, особливо холодно стане на заході та півночі України.

“У більшості областей 3-7 лютого пройдуть снігопади; на півдні, центрі України та в Карпатах – сильні снігопади, хуртовини, поривчастий вітер, місцями ожеледиця”, – попередив синоптик.

“Похолодання розпочнеться з найближчих суботи-неділі. І весь наступний тиждень буде в Україні морозним та з періодичним снігом”, – попереджає і синоптик Наталія Діденко.

Раніше повідомлялося, що в останньому місяці зими відбудеться чотири магнітні бурі, фахівці розповіли, коли на них чекати.

Дві магнітні бурі будуть сильними, одна середньої інтенсивності та одна слабка.

Перша буря одразу буде сильною. Вона очікується 5 лютого. Через неї можуть виходити з ладу електричні прилади, радіо, GPS та супутники.

Середня магнітна буря відбудеться за день, 7 лютого. За нею прогнозують другу сильну бурю – вона очікується 10 лютого.

Остання у лютому буря буде зовсім слабкою, але все одно може впливати на метеозалежних людей. На неї варто чекати пройде 15 лютого.