Новий великий наступ Росії: в ОП повідомили про загрозу розширення географії боїв

Новини

Росіяни зробили ставку – все або нічого.

Існує загроза того, що РФ розширить географію боїв вже взимку-навесні під час нового наступу на Україну для перехоплення ініціативи.

Про це повідомив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк

“Вони (російські війська – ред.) накопичують залишки сил, проводять посилені тренування мобілізованих, зокрема на білоруських полігонах, вони стягують з усієї країни бронетехніку. У них ставка – все або нічого. Після цього етапу буде зрозуміло: хто і куди буде рухатися. Російське керівництво не відмовилося від намірів виграти війну з якимось профіцитом”, – сказав Подоляк.

За словами радника Офісу президента, російська концепція держави і стратегічні плани на рік-два навіть своєї країни руйнуються.

На його думку, росіяни будуть робити максимально все, щоб зачепитися за фіксацію хоч якогось успіху.

“Наступ буде. І зараз вже є посилення бойових дій Соледар-Бахмут-Авдіївка. Бої будуть наростати в міру зміни кліматичних умов … йдеться про ключову битву Росії, щоб перехопити ініціативу і формувати військовий порядок денний”, – сказав Подоляк.

Зазначимо, що диктатор Володимир Путін, ймовірно, виступить перед Федеральними зборами напередодні річниці вторгнення до України. Кремль уже готує методичку виступу.