Армія рф почала запускати “Шахеди” по-новій траєкторії: “Розуміють, де будуть збиті”

Новини

Окупанти вперше з березня активізували атаки, коли провалили кампанію масованих ударів по енергосистемі України.

Російські військові наприкінці квітня розпочали нову хвилю масованих ракетних атак проти України, а також завдають ударів “Шахедами”. окупанти активізувались.

В ефірі “24 Каналу” військовий експерт, полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор Роман Світан розповів, що армія росії почала запускати “Шахеди” по-новій траєкторії.

За його словами, головна причина початку нової хвилі масованих атак “Шахедами” – це бажання вивести з ладу нашу систему ППО та зменшити кількість наших протиракетних снарядів. Зокрема один дрон коштує близько 20 тисяч доларів, а ракета ППО до мільйона. Тому після таких атак одразу ж запускають Україною ракети “Кинжал” і “Калібри”.

Роман Світан зазначив, що найгірше те, що російська армія почала використовувати певну траєкторію. Знаючи, де ППО є, і тому для збиття іранських дронів там використовуються наші запаси протиповітряної оборони.

ППО, дрони, ракети

“Вони розуміють, де будуть збиті і що все буде збито, тому вже “Шахеди” йдуть за певними цілями та траєкторії – для того, щоб пройти над Києвом. Чому над Києвом? Бо якщо “Шахеди” пропустять наші мобільні групи, які збивають їх, тоді доведеться збивати ППО і будуть витрачатися ракети. Чого росіяни і хочуть досягти”, – наголосив Роман Світан.