Армія росії готує великий вибух у Криму, боячись наступу ЗСУ: “Їм нікуди подітися”

Новини

Російські окупанти почали мінувати кримський завод “Титан”, що розташований біля міста Вірменськ. Складається відчуття, що його готуються підірвати, коли ЗСУ заходитимуть на окупований острів.

В ефірі “24 Каналу” військовий експерт, полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор Роман Світан пояснив, чому підрив заводу стане пасткою саме для армії росії, а не для українських захисників.politeka.net

За його словами, кримський завод “Титан” – хімічний завод та вибух реагентів призведе до наслідків насамперед для екології. Тобто буде хімічне зараження місцевості, а це спричинить затримку наступальних військ. Але тільки в тому випадку, якщо на них немає захисних костюмів.

Роман Світан поспішив заспокоїти, що наші частини мають комплекти хімзахисту. І навіть у разі підриву всього заводу – це не призведе до якихось проблем для нашої армії. Тим більше, що це хімія не воєнного цеху, а звичайна. А ось для російської армії підрив стане фатальним чинником.

вибух, атака, вогонь, дим

“Більше проблем створить саме росіянам, адже ми рухатимемося, а їм доведеться сидіти в цій хімічній хмарі. Тобто ми просто пройдемо цю зону зараження, а їм нікуди подітися. Схоже, вони справді готуються до нашого наступу, а якщо почали мінувати, то намагаються імпровізувати. Але це лише на кілька годин нас затримає, а їм буде дуже погано”, – додав Роман Світан.