“Багато диванних експертів розвелось”: Потап похвалився, чим тепер займається в Україні

Новини

Український реп-виконавець та продюсер Потап, який довгий час не повертався до України, показав в Інстаграм коротке відео із важливої ​​зустрічі.

Так цього разу Потап показав, як він допомагає відновити зруйноване житло в Україні.politeka.net

Потап нещодавно відвідав Гостомель, де зустрівся з Надією Іванівною. Жінка стала жертвою обстрілу російськими окупантами, і продюсер вирішив допомогти їй у відновленні її будинку.

Три ракети впали до будинку Надії Іванівни, і вона дивом залишилася живою. Ця пенсіонерка живе на самоті, тоді як її онук служить у Збройних Силах України, захищаючи нашу країну.

Потап виділив кошти на відновлення будинку Надії Іванівни, і завдяки зусиллям батальйону “Добробат” житло пенсіонерки було відновлено лише за три тижні. Він вирішив розповісти про це в мережі, тому різні реакції не змусили довго чекати:

«Тепер хейтери напишуть, що добрі справи на показ не виставляють, а якби не виставив, то написали б, що нічого не робиш. Нашому народові не догодиш; І навіть якщо хтось писатиме, що це допомога напоказ – то краще «на показ», ніж жодної!;

Дуже багато диванних експертів розлучилося зараз – вміють лише критикувати та шукати показуху, нічого про це не роблячи; Зараз будь-яка допомога безцінна, дякую! Якщо є можливість продовжувати.