“Укрпошта” пішла на важливий крок перед контрнаступом ЗСУ та звільненням територій: НП поки “курить осторонь”

Новини

“Укрпошта” готує важливу ініціативу перед тим, як ЗСУ почне звільняти окуповані території

Українська поштова компанія “Укрпошта” оголосила про намір закупити контейнерні відділення з метою оперативного поновлення роботи у звільнених ЗСУ населених пунктах під час контрнаступу. znaj.ua

Генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський підтвердив цю інформацію і заявив, що російські окупанти вже продемонстрували свою жорстокість, а злочини, що їх скоюють на Херсонщині, лише підтверджують, що РФ — терористична держава.

За його словами, він особисто був у відрядженнях на Луганщині, Донбасі та інших зонах бойових дій, і одним із перших спостерігав за наслідками “російського світу” – зруйновано інфраструктуру та безладдя.

“Укрпошта” планує використовувати контейнерні відділення, які супроводжуються супутниковими зв’язками Starlink та забезпечені генераторами, щоб швидко відновити поштовий сервіс у звільнених населених пунктах. За приблизними підрахунками цей процес може зайняти від 1 до 3 днів.

Гендиректор “Укрпошти” також заявив, що, крім участі в тендерах на закупівлю відповідного обладнання, компанія готова співпрацювати з різними фондами з фінансування цього проекту.

Важливо забезпечити необхідні ресурси для відновлення поштового зв’язку та підтримки населення на прифронтових територіях, які страждають на повномасштабну війну, розв’язану росіянами.