Батьківщина-Мати тепер з тризубом, що про це думають українці: “Добрий знак!”

Події

Остаточні роботи планують завершити до 24 серпня.

Наразі продовжуються роботи, проте вже встановлено тризуб, яким замінили радянський герб із символами у вигляді серпа та молота – напередодні його демонтували. today.politeka.net

Нагадаємо, Державна інспекція архітектури та містобудування України 13 липня дозволила замінити радянський герб на щиті монумента «Батьківщина-мати» у Києві.

У Міністерстві культури пояснили , що всі гроші для реалізації проекту було отримано від представників бізнесу. Вартість проєкту становить 28 млн гривень.

тризуб на щиті монумента "Батьківщина-мати

Крім того, сталь, яку надав металургійний комбінат «Запоріжсталь», не відповідала технічним вимогам.
Тому сировину було вирішено використовувати європейську та вітчизняну з металургійного комбінату «Запоріжсталь».

Партія, яка надійшла з комбінату, на жаль, відчутно відрізнялася від закордонного аналога. Тоді у Міністерстві додали, що кошторис проекту не змінить вартість.

Українці відреагували на новий вигляд “Батьківщини-мати”, думки розділилися:

” Одні експерти, кожний день гине багато людей, нам не розказують а призивають пачками, міста знищені, хто ж залишиться, хтось задумується. Ну іще рік війни такої ж . Я проїжджала кожний день той монумент і не піднімала очей і не дивилася , навіть не задумувалася що на щиті, чи на мечі. Недумаю що зараз потрібно було це робити”,

“Добрий знак! Скоро перемога”,

“Бережімо його , захищаймо від зовнішніх і внутрішніх ворогів !Він наш символ і оберіг ! Нехай так станеться! ” – пишуть у коментарях українці.