Батьки дивилися на давнє фото і відчували, як по спині біжать мурашки. Так це ж неможливо..

Новини

У деяких релігіях існує концепція переродження чи реінкарнації. Душа людини, вчать вони, після смерті вирушає не в рай чи в пекло, а в нове, зовсім інше життя. Король, що переродився, може стати козопасом, а садівник — наслідним принцом, і так триватиме доти, доки дух не пройде весь належний йому цикл перевтілень.

Зрозуміло, більшість людей не вірить у реінкарнацію. Однак випадок Джої Вервей складно пояснити чимось іншим!

Вже у трирічному віці дівчинка розважала усю свою родину неймовірними історіями. Маля стверджувала, що чітко пам’ятає десяток своїх попередніх життів. Дорослі вважали б розповіді Джої вигадками, якби вони були настільки деталізованими!

Коли дівчинці було п’ять, про інтерв’ю з нею постійно намагалися домовитись журналісти, науковці та містики. Керуючись спогадами про життя як первісну людину, малюк зміг провести фахівців до печер у Південній Африці. Пізніше знайшлися докази: багато років тому предки сучасних людей там жили!

Джої згадувала, як була рабом у стародавньому Єгипті та поважною матроною наприкінці позаминулого століття. Вона жила у XVIII столітті в Африці та Римі за часів Нерона. Більше того, на деяких старих знімках Джої примудрилася знайти минулу себе.

Найцікавіше сталося, коли до дівчини привели стару дитину її колишнього втілення. Через кілька годин жвавої дискусії людина похилого віку визнала: незнайома йому досі дитина і справді знала багато всього про її давно покійну матір!