Без батька залишилося троє дітей: у боях під Кремінною загинув військовий зі Слов’янська. Фото

Новини

Під час виконання бойового завдання із відсічі російської збройної агресії загинув військовослужбовець Антон Гришин зі Слов’янська. Життя захисника обірвалося на фронті в рідній для нього Луганській області.

Йому було 38 років, без батька залишилося троє дітей. Про втрату повідомили в Слов’янській міській військовій адміністрації (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця)obozrevatel.com

Зазначається, що захисник народився у Слов’янську. Там же закінчив школу №15, працював майстром на меблевій фабриці “Альфа”.

“Багато хто із слов’янців знав Антона Гришина як байкера, людину із активною життєвою позицією”, – підкреслив начальник МВА Вадим Лях.

Без батька залишилося троє дітей: у боях під Кремінною загинув військовий зі Слов'янська. Фото

За його словами, в лавах Сил оборони України Антон став навідником-оператором в одному з підрозділів. Був старшим солдатом, мав позивний “Америка”.

Загинув воїн 28 серпня під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Кремінна на Луганщині.

Героя поховають у середу, 6 вересня, в Києві. У Слов’янську в нього залишилися батьки, дружина й троє діток: доросла донька та двоє синів-школярів.

Без батька залишилося троє дітей: у боях під Кремінною загинув військовий зі Слов'янська. Фото

“Висловлюємо близьким і рідним Героя щирі співчуття та розділяємо з ними біль невимовної втрати. Вічна пам’ять і слава українському Воїнові!” – зазначили в громаді.