Без “Сертифікату захисника” не отримаєш меддопомогу: в “Дії” можуть запровадити новий документ

Новини

Такий сертифікат може з’явитися в “Дії” військовозобов’язаних.

У новому законопроєкті про зміни до мобілізації в Україні, над яким зараз працюють депутати, може бути передбачене запровадження “Сертифікату захисника” – фактично аналога військового квитка.

Про це повідомляється у статті “BBC News Україна”.tsn.ua

В матеріалі видання йдеться, що серед можливих новацій у законопроєкті щодо змін до мобілізації – запровадження “Сертифікату захисника” в мобільному застосунку “Дія”, який буде фактично аналогом військового квитка.

За інформацією журналістів, військовозобов’язаний повинен буде що 60 днів оновлювати актуальні дані про себе в цьому застосунку.

Демонструвати цей “сертифікат” громадянин має в разі реєстрації прав власності на нерухоме й рухоме майно, одруження /розлучення, для отримання вищої освіти чи медичних послуг, а також для перетину держкордону”, – зазначено в матеріалі.

Що відомо про законопроєкт про зміни до мобілізації

Напередодні нардеп Федір Веніславський повідомив, що Верховна Рада готує законопроєкт про зміни щодо проведення мобілізації в Україні. Документ передбачає нові норми вручення повісток, норми щодо відстрочки від служби та щодо прав військовозобов’язаних. Зокрема, в документі хочуть прописати норму про вручення повістки через електронну пошту та рекомендованим листом.