Рідні понад рік вірили, що він у полоні: на фронті загинув захисник із Прикарпаття. Фото

Новини

На війні з армією країни-агресора Росії загинув мешканець селища Конюшки Івано-Франківської області Іван Михайлик. Зв’язок із захисником України обірвався ще рік тому, і весь цей час його рідні вірили, що боєць перебуває у полоні.

Проте нещодавно стало відомо, що Герой загинув 25 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Опитне у Донецькій області. Про втрату повідомили на Facebook-сторінці Рогатинської міської ради.

Воїн отримав смертельне осколкове поранення.

Рідні понад рік вірили, що він у полоні: на фронті загинув захисник із Прикарпаття. Фото

Іван Михайлик народився 7 липня 1972 року в селі Конюшки, закінчив Бурштинський енергетичний технікум. Грав за футбольну команду “Енергетик”. З 1990 по 1992 роки чоловік проходив строкову військову службу у складі Сухопутних військ у Білій Церкві Київської області, а згодом – у Німеччині. Йому дали військове звання “старшина”.

Тривалий час Михайлик працював експедитором на фірмі мобільного зв’язку “Сіменс” у Києві, а останні 12 років перебував за кордоном.

На військову службу до лав Збройних сил захисника було призвано 18 червня 2022 року. Іван служив у складі 36-ї бригади 1-го окремого батальйону морської піхоти.

“25 жовтня 2022 року зв’язок із захисником обірвався. Більше року Іван Михайлик вважався безвісти зниклим. Весь цей час рідні жили в іншій реальності. І лише нещодавно стали відомі деталі загибелі захисника. Його серце перестало битися на полі бою. Для сім’ї цей рік був надзвичайно складним, сповненим розпачу та важких випробувань. А для Героя – довгою дорогою додому”, – йдеться у повідомленні.

6 грудня героїчного військовослужбовця, який віддав своє життя за свободу України, провели в останню путь. На головній площі його рідного міста відбулася поминальна панахида та церемонія прощання з Героєм.