Безмежно кохав дружину та мріяв про сина. Львів прощатиметься з десантником Андрієм Киричем

Новини

У суботу, 11 листопада, Львів попрощається з військовослужбовцем Андрієм Киричем, який захищав Україну від російських окупантів.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону Андрія Кирича розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі.

Андрій Кирич (17.11.1990-25.10.2023). Львів’янин.

Навчався у ліцеї №94 Львівської міської ради. У 2008 році здобув професійно-технічну освіту за спеціальністю «слюсар з ремонту автомобілів III-го розряду» у вищому професійному училищі №29 міста Львова.

У мирний час обіймав посаду експедитора у філії «Львів-Молоко» Приватного акціонерного товариства «Тернопільський молокозавод». Згодом працював менеджером-експедитором у товаристві з обмеженою відповідальністю «Мегафрукт».

Захоплювався рибальством, вів активний спосіб життя: багато часу проводив на природі та у подорожах. Обожнював піклуватися про тварин, особливо, котів. Безмежно кохав свою дружину та мріяв про сина.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації активно займався волонтерською діяльністю і допомагав у забезпеченні порядку у своєму місті. У січні 2023 року став на захист Батьківщини до лав 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

У Андрія Кирича залишилися дружина, рідні та друзі.