Біда в школі на Одесчині: до лікарні потрипили вчителька початкових класів та учні

Новини

Активне зростання захворюваності на гострі кишкові інфекції спостерігається у місті Ізмаїл, де за тиждень до лікарів звернулися 10 школярів Ізмаїльської гімназії №10.

Про це повідомляє ДУ “Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України”. politeka.net

Зазначається, що спалах торкнуся учнів та педагога початкової школи. Захворіло 10 осіб з попереднім діагнозом «Гострий гастроентероколіт», з них 9 учнів початкових класів та вчителька. Госпіталізовано до стаціонару 5 осіб, інші хворі були виявлено активно та лікуються амбулаторно.

коронавірус, лікарня

Для встановлення джерела та факторів передачі в осередку захворювання відібрано змиви з об’єктів довкілля, лабораторно обстежені хворі та контактні особи. За результатами вірусологічних досліджень матеріалу від хворих у 2-х хворих виділено норовіруси. Протиепідемічні заходи та лабораторні дослідження тривають.

Загалом захворюваність на гострі кишкові інфекції по області, порівняно з попереднім тижнем, залишилась практично на рівні. Аналогічна ситуація спостерігалась як серед дорослих, та і серед дітей до 17 років.

В структурі захворюваності, як і зазвичай, основна питома вага припадала на дітей – до 64% і найуразливішою залишалась вікова група 1-4 роки (56%).