Перемога: 9-класниця з Херсонщини завоювала перше місце у ХХІІІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика

Новини

Учениця дев’ятого класу Новоолександрівського ліцею Херсонської області Вікторія Лисенко посіла І місце у ХХІІІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.

Про це повідомила директорка навчального закладу, вчителька української мови Оксана Швиденко.Повідомляє:kherson.net.ua

Так, вони з Вікторією щороку готувались до конкурсу. Дівчинка вже показувала високі результати на районному рівні, а у 2022 році стала третьою в області.

“Цьогорічний конкурс був особливий не лише для вчителів, а й для дітей. Важко було налаштувати Вікторію, яка разом з батьками прожила більше шести місяців в окупованому селі, але навіть тоді продовжувала навчатися дистанційно”, — каже Оксана Швиденко.

Наразі Вікторія з мамою живуть у Дніпропетровській області.

Перше місце у конкурсі дівчина здобула 15 лютого.

“Її мати — вчителька української мови та літератури, з перших днів плела сітки, збирала допомогу для фронту, брат — студент військового вишу, майбутній офіцер, бабуся допомагала солдатам-визволителям. Серце наповнене болем і гордістю за батька, який з перших днів у ЗСУ, на передовій отримав тяжке поранення”, — говорить вчителька Оксана Швиденко.

Від щирого серця вітаємо переможницю!