Блогерка астролог з Дніпра заявила, що росlяни не винні в підрuві ГЕС і одразу поплатилась: “Розвелося тих ворожок! Ох швидко язик прикусила”

Новини

Повідомлення астропсихології Єлизавети з Дніпра викликали обурення у мережі.

Російські війська підірвали греблю Каховської ГЕС – станції, що забезпечує південь України електроенергією та прісною водою. Також ця станція є важливою для роботи Запорізької АЕС. Наразі важко уявити наслідки для екології регіону. main.politeka.net

Блоггерка з Дніпра, яка позиціонує себе як астропсихолог, зробила скандальну заяву, коментуючи підрив греблі Каховської ГЕС.

Повідомлення астропсихології Єлизавети з Дніпра викликали обурення в мережі – жінка заявила, що “бачить” – вибухи у Новій Каховці начебто не є справою рук ворога.

У своїх сторизах жінка ще заявила, що нібито прогнозувала трагедію на Херсонщині ще кілька днів тому. Вона також “прогнозує” подальші підтоплення та стверджує, що “все не так, як писатимуть в українських ЗМІ”.

“І це не справа рук росіян. Просто контрнаступ треба ж через погодні умови перенести”, – заявила блогер і додала до свого повідомлення кілька “смайликів”.

Наступного дня вона поплатилась. Під’їхало “переосмилення” від астротаролога з Дніпра – після розмови із СБУ. Сьогодні вона вже вибачається та швидко язик прикусила.

У коментарях користувачі мережі обурені поведінкою так званого астролога: “Які ж кінчені люди бувають у нас в країні”, “Треба вибачатися в грошовому еквіваленті”, “Шарлатанка чортова, б’ється на війні. Розвелося тих ворожок-астролог доморощених, теж мені військові експерти”, “Конфіскацію майна та все ЗСУ передати – це найкраще покарання”.