“З даху видно, як пливуть потопельники”: Зеленський – про ситуацію на окупованій частині Херсонщини

Новини

Зеленський наголосив, що про наслідки можна буде говорити, коли вода зійде.

Президент України Володимир Зеленський пояснив, що після підриву Каховської ГЕС, ситуація на окупованій Херсонщині складна. Росіяни кинули людей напризволяще, а якщо українські рятувальники намагаються допомогти, то росіяни відкривають вогонь. tsn.ua

Про це він сказав в інтерв’ю німецькому виданню Bild.

Президент наголосив, що Україна попереджала світову спільноту про те, що російські терористи можуть підірвати Каховську ГЕС. Він зазначив, що дії окупантів його не здивували.

“Ми вже не дивуємося нічому з того, що робить Росія. Катування, зґвалтування, все це було. Це їхній спосіб ведення війни”, – сказав президент.

Володимир Зеленський наголосив, що евакуювати людей із підтопленого лівого берега Херсонщини дуже складно, оскільки окупаційна армія одразу починає обстрілювати українських рятувальників.

“Росіяни обстрілюють українських рятувальників. Загинули люди, тварини. З дахів затоплених будинків люди бачать, як пропливають потопельники. Це те, що ви бачите на тому боці. Вивезти людей з окупованої частини Херсонської області дуже важко. Коли наші сили намагаються людей вивезти, їх розстрілюють окупанти здалеку. Всі наслідки ми зможемо побачити лише через кілька днів, коли вода трохи зійде”, – пояснив президент.