Бояться “бавовни”: окупанти переганяють кораблі з Криму в РФ

Новини

Російська терористична армія вивела більшість військових кораблів із тимчасово окупованого Севастополя у Криму. Загарбники перемістили військові судна до Новосибірська через страх бути атакованими на півострові.

Крім того, після низки успіхів Збройних сил України на полі бою росіяни почали активно зміцнювати оборону в Криму. Про це в інтерв’ю телеканалу “Київ” розповів заступник начальника Головного управління розвідки генерал-майор Вадим Скібіцький.

За його словами, більшість військових кораблів окупанти зараз перемістили із Севастополя на територію Російської Федерації. Йдеться, зокрема, про Новосибірськ, який знаходиться за кількасот кілометрів від Севастополя.

Представник ГУР зазначив, що такі дії ворога пов’язані зі страхом бути знищеним на Кримському півострові.

“Якщо говорити про військові об’єкти, то вони бояться. Ми реально бачимо, що база Севастополь та інші військові об’єкти, по-перше, потужно охороняються, облаштовуються позиції для того, щоб захистити від будь-яких атак цієї інфраструктури. Більшість військових кораблів вони зараз перемістили з Севастополя на територію Російської Федерації, у той же Новоросійськ для того, щоб уникнути їх знищення на тимчасово окупованих територіях. Вони всього бояться: дронів, партизанів, ракет, будь-яких дій, тому що вони є, і вони ефективні”, – заявив представник ГУР.

Також Скібіцький додав, що протягом довгих років після анексії Криму та навіть після початку повномасштабного вторгнення в Україну окупанти не готувалися до оборони Криму. Загарбники стурбувалися цим питанням лише восени 2022 року після низки успішних операцій ЗСУ.

“За нашими даними вони не готувалися. Більш активна підготовка до оборони почалася у вересні 2022 тоді, коли у нас були успіхи під Харковом, коли був Херсон, коли почалися безпосередні дії на території Кримського півострова. Коли виникла загроза і коли ми почали завдавати ударів упо військовим об’єктам на території окупованого Криму, тоді вони взялися за голову”, – наголосив Скібіцький.

Бояться "бавовни": окупанти переганяють кораблі з Криму в РФ