“Намацали слабке місце”: вибухів у Росії будете ще більше, партизани ні до чого

Новини

Таку думку висловив військовий експерт Сергій Ауслендер, пише Politeka.net, коментуючи вибух на залізниці у Брянській області, після якого зійшов із рейок потяг.

«Вибухові пристрої на залізничних коліях у Брянській області були розташовані на відстані 50 метрів один від одного. Їхня потужність склала близько 10 кілограмів у тротиловому еквіваленті.

Усі три СВУ спрацювали одночасно: один під локомотивом та два під самими вагонами. Усього зійшли з рейок 20 вагонів» – процитував Ауслендер повідомлення пропагандистських ЗМІ, зробивши акценти на деяких моментах події.

Так, за його словами, бомби встановили виключно грамотно, щоб не просто пошкодити рейки-шпали, які можна замінити за півгодини, а знищити локомотив.

«Головне не шляхи, а рухомий склад. Його замінити трохи складніше», – пояснив аналітик.

І всі розповіді про «російських партизанів», які, не шкодуючи себе, ведуть підривну роботу проти режиму, переконаний Ауслендер – “нісенітниця собача”.

Тут, за словами експерта, відчувається підготовка та певні навички, які в інтернеті не почерпнеш.

«І окрема вишенька — мій багатоумний і дуже уважний до дрібниць приятель звернув увагу, переглядаючи відео з місця катастрофи. Там їде пожежна машина, оголошуючи околиці виттям сирени. Це ЗІЛ-130, якому років приблизно, як мені, якщо не більше. На такій ділянці (логістика – фундамент війни) вони використовують антикварну техніку. Я ж говорю — українці намацали слабке місце у цього динозавра», – підсумував Сергій Ауслендер.

Тим часом залізницю на Брянщині не відновили досі.

Як повідомляють, вибуху було 3 – до 10 кг у тротиловому еквіваленті. Пошкоджено 300 метрів залізниці.

Нагадаємо, увечері 2 травня в результаті підриву залізничних колій у Брянській області зійшло з рейок 20 вагонів вантажного поїзда неподалік станції Сніжетська.