Боєць ЗСУ врятував 130 херсонців від повені ціною власного життя, деталі трагедії: “Пам’ятайте про нього та про всіх героїв”

Новини

Під час евакуації людей із Херсона загинув військовий Володимир Кавуліч. Він був бійцем та начальником координаційного штабу добровольчого формування “Феміда” у складі 124 бригади ТРО.

Про це повідомила його дружина Анастасія на своїй сторінці Facebook.  today.politeka.net

Після початку повномасштабного вторгнення став до лав Добровольчого батальйону “Феміда-Чорнобаївка”, а також був начальником координаційного штабу батальйону. Крім того, брав участь у звільненні Херсона та області.

Коли росіяни висадили в повітря Каховську ГЕС, вони з побратимами організували рятувальну операцію зі збереження життів цивільного населення і тварин, які постраждали внаслідок техногенної катастрофи. Евакуювали їх, а тим часом не припинялися обстріли.

Під керівництвом Володимира Кавуліча було врятовано понад 130 херсонців. Вчора, коли бійці вирушали на допомогу жителям Херсонщини, їхній човен потрапив у сильну течію, разом із Вовою загинув його побратим “Південь”.

“Жодними словами не передати те, яку він мав добру, світлу і відкриту душу. А також – сильний характер і сміливу вдачу. Він був українцем, громадянином, патріотом і націоналістом. Воїном і захисником. Який все своє життя любив Україну, боровся за краще майбутнє для неї і загинув, захищаючи людей. Памʼятайте про нього і про всіх героїв, які полягли за Україну “, – написала дружина загиблого Героя.