Разом із водою дрон передав сім’ї на даху записку: що в ній було

Новини

12-річного Максима, його 4-річну сестру, маму та навіть кішку, вдалося визволити із затопленого будинку. Люди благали допомоги, коли їх помітила аеророзвідка українських захисників.

Разом із водою дрон передав сім’ї під Олешками записку, а пізніше було проведено операцію з порятунку сім’ї.

Про це повідомили у Штабі ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС. today.politeka.net

Жінка та двоє дітей опинилися на даху затопленого будинку у дачному кооперативі “Чайки-2”, який знаходиться недалеко від Олешок і тривалий час перебуває у сірій зоні. Українські військові передавали їм воду дроном – тепер стало відомо, що людей вдалося врятувати.

Спочатку ЗСУ змогли передати дроном питну воду, потім трохи продовольства. До того ж виявилось, що оператор дрона передав разом із водою милу записку.

“Без паніки. Евакуація буде. Санта”, – саме таку записку передав захисник сім’ї.

Згодом його дрон забезпечував супровід евакуаційної команди. Нині родина перебуває у безпечному місці. Ось ЗСУ, які молодці, своїх в біді не кидають.

Після порятунку із сім’єю зустрівся аеророзвідник, який передавав їм воду дроном.

Хлопчик кинувся воїну в обійми свого рятівника, після питання про те, чи це він ловив воду з квадрокоптера. Хлопчик розповів, що Чайки повністю затоплено. Вони зустріли повінь у будинку сусідки. Вода почала затоплювати другий поверх, тож люди перебралися на горище. Звідти й побачили дрон ЗСУ.