Бої як на Донбасі: де саме у Криму можуть розпочатися жорстокі битви

Новини

Таку думку висловив координатор групи “Інформаційний опір” полковник Збройних сил України Костянтин Машовець, пише Politeka.net.

Так, відповідаючи на запитання, чи можуть бої за окупований Крим вестися безпосередньо на території півострова і де вони будуть, Машовець зазначив: «Не скажу, що такої ймовірності не існує».

«Але, цілком можливо, що основна маса сил та засобів угруповання військ противника буде змушена залишити територію п-ва Крим у результаті критично негативного для себе розвитку оперативної ситуації, скажімо так, на зразок “сценарію”, дуже схожого на події в районі Херсона» , – припустив експерт.

За словами Машовця, якщо інтенсивні бойові дії і будуть на території півострова, то швидше за все це будуть райони перешийка, північної, північно-західної, можливо, центральної частин півострова.

Додамо, тим часом, ГУР МО вважає, що Крим потрібно відрізати від Росії, і тоді агресор буде змушений від нього відмовитися.

«Ворога потрібно відрізати від Криму – зробити так, щоб Росія не змогла використати тимчасово окупований півострів у військових цілях і зрештою здійснила так званий кримський жест доброї волі», – заявив представник ГУР Андрій Черняк.

Також у Мережі з’явилися кадри, які були зроблені в окупованій Ялті. Герой короткого відео, відповідаючи на запитання, чи не боїться він контрнаступу ЗСУ, заявляє, що він на боці України.