“Краще вже витратили”: окупанти виявилися не готовими до майбутнього контрнаступу ЗСУ

Новини

Росія перебуває в патовій ситуації і робить все можливе, щоб вимолити переговори в України. А вся річ у тому, що у кремлі дуже бояться контрнаступу українських захисників.

Політолог Михайло Шейтельман в ефірі “24 Каналу” розповів, чому росія виявилася не готовою до контрнаступу ЗСУ, хоча в кремлі чудово знали про нього.

За словами політолога, російська федерація робила все, що могла, щоб підготуватися до контрнаступу ЗСУ. Але Україні допомагали 54 країни, а росія цього не врахувала перед вторгненням 24 лютого 2022 року.

“Що може росія протиставити наступу? Наш наступ готувався не тільки нашою армією, він готувався НАТО. Як пам’ятаємо, загальна кількість країн Рамштайну – 54, а це 60% світового ВВП. Отже 60% світового ВВП готували нас. Вони виробляли танки, гармати, снаряди, артилерію”, – підкреслив Михайло Шейтельман.

При цьому експерт наголосив, що росіяни в цій війні краще вже витратили: це стосується і елітних військ, які були ліквідовані під Києвом, а також нової техніки, яка була розбита на початку війни.

“Краще вже витратили, найкращі снаряди та артилерію, війська. Все що вони можуть зробити, це російська економіка. У росії 1,5% від світового ВВП, а нам допомагає 60%. До того ж, військових росії можуть навчити такі ж військові росії, а вони не знають навіть, як проводити масштабні операції. А багатьох військових ЗСУ готували за кордоном, тобто військові уми світу”, – додав Михайло Шейтельман.