“Буде палати та вибухати”: ЗСУ готують сюрприз для окупантів, підготовка вже почалась

Новини

ЗСУ розпочнуть контрнаступ, коли для цього буде “вдалий час”, зараз армія України готує грунт для атаки.

В останні дні за позиціями, складами та нафтобазами окупантів прилітають точкові удари. ЗСУ та партизани створюють проблеми для армії росії по всій лінії фронту. Але це лише початок. politeka.net

Політтехнолог, офіцер ЗСУ, боєць бригади імені “Івана Богуна” Тарас Березовець в ефірі “24 Каналу” розповів, що ЗСУ готують несподівану та потужну атаку по позиціях окупантів.

За його словами, фінальний наймасовіший удар ЗСУ ще попереду і окупантам буде дуже важко зупинити його.

“Горітиме і вибухатиме. Найпотужнішого удару буде завдано в останній момент перед наступом української армії. Підготовка вже почалась. Зараз просто знищуються найбільші склади з паливом і озброєнням. Невідомі БПЛА долітають уже до території росії, дуже далеко від фронту. Там також ведуться диверсії на залізницях складах та військових заводах”, – зазначив Тарас Березовець.

війна, бійці ЗСУ

Офіцер ЗСУ також зазначив, що прикордонні міста росії незахищені, тому що рф не вистачає для цього ні сил, ні озброєнь. Така сама ситуація відбувається і в тимчасово окупованих населених пунктах України.

Тарас Березовець зазначив, що Україна має повне право на завдання ударів по території росії, адже саме рф напала. Тому їм просто прилітає дзеркальна відповідь.