Дівчина сказала брату тікати, а тоді батько її вбив: подробиці моторошної розправи на Київщині

Новини

16-річна сестра встигла сказати брату, щоб той тікав, а тоді батько її вбив.

В Обухівському районі Київської області затримали чоловіка, який ледь не стратив усю свою сім’ю. Сталося це 2 травня. Але розголосу ця історія набула тільки зараз.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Чоловік приревнував дружину, яка виїхала на заробітки за кордон. Напився і вирішив помститися дітям. Увімкнув газову плиту. Коли 16-річна донька намагалась цьому завадити, він ударив її ножем. Дівчина померла на місці. Менший брат, якому 12 років, встиг викликати поліцію. Він сховався в підвалі й там чекав на допомогу.

П’яний батько заблокувався в будинку. Коли правоохоронці зрештою потрапили всередину – зловмисник уже був без тями. Зараз він під арештом. Йому загрожує до 15-ти років тюрми. Хлопчика вже забрала до Німеччини мама.

“Він зателефонував дружині, почав вимагати показати коханця. Почав залучати до цього дітей, вимушував від них сказати матері, щоб вона поверталась. Або все ж таки розповіла про нового коханця. Діти відмовилися приймати в цьому участь. І повернулися назад на другий поверх, до своїх кімнат”, – пояснив голова поліції Київської області Андрій Нєбитов.

12-річний хлопчик розповів, що коли він побачив роздратованого батька, то одразу заховався.

“Він відкрив у наших кімнатах двері і пішов по ножик. Я заховався зразу. Вона (сестра – ред.) майже в нього ніж забрала і сказала мені тікати”, – згадує дитина.

Підозрюваний перебуває у лікарні. Журналістів він запевнив, що не хотів вбивати дітей.