Будинки у вогні: ворожа армія скинула авіабомби на мирних жителів, є загиблі

Новини

За добу ворог застосовував у прикордонних Чернігівській та Сумській області керовані авіабомби, міномети, артилерію та ракети з гелікоптера.

Оперативне командування “Північ” повідомляяє, що від 21:00 28 квітня до 08:00 29 квітня російські війська обстріляли прикордоння Чернігівської та Сумської області ще одинадцять разів. politeka.net

“О 21:15 зафіксовано 1 приход, ймовірно КАБ скинута з літака, по н.п. Семенівка. В результаті влучання авіабомби пошкоджено 6 будинків. Троє цивільних мешканців поранені”, – йдеться у повідомленні.

війна, місце обстрілу

Голова Чернігівської обласної військової адміністрації Валерій Чаус додав, що пізно ввечері росіяни скинули керовану ФАБ-500 на будинки мирних людей у Семенівці – поранені троє мирних жителів маленького міста, пошкоджено шість будинків, на місці влучань виникли пожежі.

обстріл, атака, руїни, війна

“Чернігівський район та Корюківський райони: Вночі ворожий обстріл в напрямку Сеньківки та Хрінівки. Всі поранені (3 дорослих та дитина, травми середньої тяжкості) доставлені до місцевої лікарні, надано необхідну допомогу”, – пише Валерій Чаус.

Внаслідок ворожого обстрілу села Тимоновичі загинув мирний житель, поранено підлітка, пошкоджено 3 будинки, розгорілися пожежі.