Будинок під Києвом можна зняти за 880 гривень: як виглядає дешеве житло

Новини

Після вторгнення росії в Україну ринок нерухомості повністю змінився. Впали ціни на нове житло, а також оренда.

Наприклад, будинок у садовому кооперативі Глеваха за 15 км від Києва здають за 880 гривень. А будиночок під Луцьком готові здавати за 500 гривень. Такі оголошення можна знайти на сайті “OLX”. politeka.net

Так, будиночок у Глевасі невеликий. Усередині є лише кімната 10 кв.м. та кухня. При цьому будинок не обставлений меблями, тому новим мешканцям доведеться самим подбати про це. Крім того, воду необхідно брати з колодязя, а також ходити до вбиральні на вулиці.

Поруч знаходиться продуктовий магазин та пост охорони. Також автор оголошення уточнив, що до найближчого ринку відстань становить 1,5 км., до електрички 1,5 км., а до озера 1 км.

“Підійде для тих хто хоче приїжджати на вихідних відпочивати, ночувати у повній безпеці (пост охорони поряд), і можливо вирощувати екологічно чисті овочі та фрукти. Для постійного проживання не підходить! Оплата 5000 гривень за весь сезон!”, – йдеться у повідомленні орендодавця.

Щодо будинку під Луцьком, то його здають за 500 гривень на місяць на довгостроковий період із передоплатою за півроку. Є можливість викупу. Стан будиночка житловий, всередині є санвузол, а опалення на дровах. Хоча в будинку є вода, орендодавець не радить її пити, а стверджує, що краще її брати із колодязя у дворі.

Поруч із будинком знаходиться школа та дитячий садок, а маршрутки на Луцьк їздять вісім разів на день.