Нова масштабна атака дронів, експерт помітив тривожну тенденцію: “Цього разу…”

Новини

Україна пережила нову масову атаку дронів-камікадзе і в ній можна побачити кілька тенденцій.

Як зазначає військово-політичний оглядач групи «Інформаційний опір» Олександр Коваленко, одна з них є незмінно негативною, пише Politeka.net.

Нагадаємо, минулої ночі рашисти атакували південь України. Було знищено 14 із 17 випущених по Одесі та Миколаєву ворожих БПЛА. “Шахеди” були запущені імовірно з району східного узбережжя Азовського моря, повідомляють ЗС ЗСУ.

Згодом з’явилася інформація, що зафіксовано одне влучення «шахеда» по одному з підприємств Одещини. Спалахнула пожежа, яку до ранку було ліквідовано.

На щастя, обійшлося без жертв.

«Ефективність нальоту з урахуванням одного дуже дивного прильоту склала менше 20%. Нагадаю, що ефективність нальоту вираховується не лише за допомогою банального відсоткового співвідношення збитих і не збитих, а й за допомогою результативності – критичності завданих ушкоджень. Один з прильотів, м’яко кажучи, взагалі на дуже дивне місце припав», – прокоментував нову атаку Олександр Коваленко, підкреслюючи, що масовість такого нальоту для Одеси та області могла мати куди високу ефективність.

Але українські сили ППО відпрацювали на межі своїх можливостей.

Також експерт зазначає дві тенденції – одну, яка приємно дивує, та іншу, негативну.

Перша, за словами аналітика, це те, що «віщуни» в соцмережах перестали коментувати те, що відбувається в режимі онлайн.

«Друга, незмінна тенденція, це сливи, що продовжуються, фото і відео збитій і прильотів на російські майданчики. Одеса – це місто, в якому, як і раніше, дуже багато проросійських елементів і тут слід проводити жорстку та глибинну роботу, без потурань», – зазначає експерт.

За словами Коваленка, якщо ці люди зливають фото та відео, вони можуть бути джерелами і більш серйозних зливів.

Наприклад, геолокації, координат, даних про те, що куди завозять і звідки вивозять.

«Зливи російським пабликам фото та відео слід прирівнювати до передачі секретної інформації ворогові, тобто термін. Так, можливо звучить жорстко, але без настільки жорсткого чищення ми не позбудемося зрадників, які при кожному зручному випадку зливають інформацію ворогові. Корисну чи марну, але головне те, що цей персонаж свідомо йде на цей злив», – висловився експерт.