”Ч*рт, ми за тобою приїдемо”, – мобілізовані росіяни, занедбані в Україну, загрожують владі РФ

Новини

У лавах російських військових, кинутих без постачання на фронт в Україну, назріває сильний гнів.

Група російських чоловіків, які потрапили на фронт в Україну одразу після примусової мобілізації, записала відеозвернення. Вони у вкрай різкій формі загрожують владі РФ. dialog.ua

Відомо, що відео записано “мобіками” із Шаховського району Підмосков’я. Вони стверджують, що їх закинули в Україну без військової техніки та постачання. У ролику вони загрожують голові свого району Заміру Гаджієву, який обіцяв забезпечити їх усім необхідним і збрехав.

“Ви, на*уй, кажіть: “У вас буде все: техніка-ху*хніка”. Та ти обманщик – ред.!  ми за тобою приїдемо. де БТР Ми одні, б’ядь, ми не зрозумій де, у нас боєприпаси закінчуються,! Приїжджай, привози! -то в  полях, кинули нас! Навіть лопат немає”, – скаржаться у ролику мобілізовані.

Зазначимо, що останні тижні подібні відеозвернення мобілізованих масово з’являються в Мережі. Із цього можна зробити кілька висновків. По-перше, у РФ виник колапс у постачанні свого окупаційного угруповання, яке орудує в Україні. Новобранці змушені власним коштом спорядити себе на війну і відчувають на фронті дефіцит не тільки техніки та снарядів, але навіть харчування.

Другий висновок – у лавах військових РФ назріває сильний гнів на свою владу через нездатність здобути перемогу у війні. Це невдоволення у перспективі загрожує Кремлю дуже великими проблемами.