У Путіна “приступи кашлю і постійна нудота”: джерело The Mirror повідомило подробиці хвороби глави РФ

Новини

Згідно з інформацією, що надходить, протягом останніх місяців Путін схуд на 8 кг, у нього регулярні “приступи кашлю і постійна нудота”.

Родичів Володимира Путіна турбують напади кашлю, постійна нудота та відсутність апетиту, стверджує британське видання  The Mirror із посиланням на інсайдерську інформацію.

Глава Кремля, помічений раніше на полігоні з мобілізованими військами минулого тижня, повідомляється, у вихідні пройшов медичний огляд.

Його оточення занепокоєне тим, що “худоба і постійний кашель” Путіна стають помітними і будуть розглядатися елітами в Росії як “ознака здоров’я лідера, що стрімко погіршується” , пише видання з посиланням на джерела, за словами яких у Путіна діагностовано онкологічне захворювання.

Журналісти зазначають, що, згідно з інформацією, що поступає, протягом кількох останніх місяців Путін схуд на 8 кг.

“Путіна бачили лише один раз із п’ятниці на неділю на нічим не примітній онлайн-зустрічі з губернатором колишнього ГУЛАГівського регіону Магадана Сергієм Носовим. Проте такі зустрічі часто розглядаються як “консервовані” або записуються раніше, ніж їх показують. 

Повідомляється, що сьогодні відбулася робоча зустріч Путіна із віце-прем’єром Чернишенком. Він трохи покашляв у короткому ролику, який з’явився, коли він міркував про ситуацію на окупованих територіях України”, – пише The Mirror.

За словами джерел видання, “і сам Путін, і його родичі, а також лікарі стурбовані нападами кашлю президента, а також постійною нудотою та відсутністю апетиту через ліки та специфічну дієту [за] онкології”.

Далі стверджувалося, що Путін перебуває в поганому настрої через війну, зокрема він поскандалив, а потім відключив міністра оборони Сергія Шойгу на онлайн-зустрічі.

Стверджується, що Путін вдавався до криків та ненормативної лексики.

“После отключения Шойгу от участия в видеоконференции Путин начал разговаривать с другими представителями руководства военного блока, но не смог продолжить из-за приступа сильного кашля, да так, что встречу пришлось прекратить и президенту понадобилась медицинская помощь”, – заявил телеканал, у которого есть источники в Кремле.

Издание отмечает, что информацию источника о состоянии Путина сложно проверить, однако слухи о проблемах со здоровьем у главы Кремля ходят давно.