Частина українців заплатила за газ на неправильний рахунок: У “Нафтогазі” розповіли, що робити

Новини

В Україні компанія “Нафтогаз” у низці регіонів зайнялася не лише постачанням газу, а й відповідає за його доставку. Тепер компанії потрібно платити і за газ, і за його доставку. При цьому частина українців уже перерахувала плату за доставку газу протягом року ще до зміни компанії, передають Патріоти України.

“За доставку газу заплатили за цілий рік уперед. Показники передавали по 104.ua. Тепер змінився постачальник. Як повернути переплату?” – поскаржилася клієнтка “Нафтогазу” на їхній сторінці у Facebook.

Так, щоб повернути переплату, необхідно звернутися до компанії, яка займалася доставкою газу до цього і на рахунок якої помилково переказали гроші. Тут важливо наголосити, що самостійно “Нафтогаз” повернути переплату не може.

Щоб повернути гроші, потрібно звернутися до центру обслуговування споживачів до компанії, на рахунок якої ви помилково надіслали кошти. З собою потрібно принести квитанцію, яка підтверджує помилковий платіж, також потрібно зробити копію свого паспорта, ІПН, довідку від банку про реквізити (його можна отримати онлайн) для переказу коштів.

Після заяви компанія, на рахунок якої помилково перевели кошти, має розглянути заявку та переказати гроші на той рахунок, який ви вкажете. Вже після повернення грошей ви зможете сплатити за доставку газу вже на правильний рахунок “Нафтогазу”. Зазначимо, що розмір плати за доставку газу з жовтня зміниться для частини українців. Йдеться про тих, хто споживає мінімальну кількість блакитного палива.