Українців попередили про небезпеку: росія накопичує ракети для масованого удару

Новини

Сергій Братчук розповів про небезпечну ситуацію, яка чекатиме українців

За останній місяць ворог під час масованих ударів почав значно економити свої ракети.

Цей знак свідчить про активну підготовку до масованого ракетного удару на енергетичну інфраструктуру під час опалювального сезону. Про це розповів Сергій Братчук – речник “Української Добровольчої Армії”, в рамках телемарафону новин.

За словами Братчука, це можна помітити за обстрілами Одеського регіону, який ворог веде останній місяць. Останнім часом використовувалися не тільки дрони-камікадзе, а і ракети. Але останніх було набагато менше.

Запуск ракети. Фото: скриншот Youtube

Росіяни вже чітко знають які цілі будуть наступними й по чому вони будуть бити. Про це свідчать минулі масовані атаки БПЛА. Чоловік зазначив, що, скоріше за все будуть задіяні і “Шахіди”, при чому масовано. Вони прекрасно знають, що є величезна вірогідність повного збиття, але іноді влучити в об’єкти виходить. Не виключено, що ворог буде бити саме по енергетичним об’єктам з настанням холодної пори року.

Він розповів, що масовані атаки, які спостерігались протягом минулого місяця – тактика для визначення ППО. Останнім часом активно використовувалися РЕБ (система радіоелектронної боротьби), зокрема в Одеській області. В свою чергу Україна готується до подібних атак та підсилює свій захист. Подробиці він розкривати не став за зрозумілими причинами. Наразі відомо тільки про наміри Німеччини надати нашій країні, а зокрема, Одеській області, додаткові системи ППО для захисту зернового коридору.

Українська ППО. Фoто: скриншот Youtube

Тому українці повинні бути уважними та завжди бути готовими до таких сценаріїв розвитку подій.