ЧОЛОВІК ПРИГОЛОМШИВ, ЩО БУВ У ПОТОЙБІЧЧІ, ДЕ АНГЕЛИ ПЕРЕДБАЧИЛИ ДВІ СМЕРТІ: ЦЕ ЗДІЙСНИЛОСЯ

Новини

Девід Ганзел пережив клінічну смерть 2015 року.

Самопроголошений “заклинач привидів” Девід Ганзел пережив клінічну смерть та  розповів, що бачив.

Так, чоловік поділився з dailystar.co.uk, що ангели нібито розповіли, коли його собака та брат мали померти — і це здійснилося. tsn.ua

57-річний Девід ледве вижив після того, як у вересні 2015 року у нього розвинулася легенева інфекція і сепсис. Він поділився, що під час відвідування “потойбіччя” на смертному одрі ангели назвали йому дати трагедій.

2015 рік / © dailystar.co.uk

Девід сказав, що почав бачити і чути мертвих від 4 років. Попри те, що в дитинстві він переїжджав, вони “слідували за ним”. Містик додав, що знав про свої надприродні здібності ще від дитинства.

“Коли я був молодшим, у мене була здатність чути всі звуки. Я чув шепіт, але батьки їх не чули. Я чув, як мертві зачиняли двері, вмикалося і вимикалося світло. Мені це набридло, все моє життя стало лайновим, люди казали, що я божевільний. Я почав вживати алкоголь та наркотики”, – поділився він.

Девід у дитинстві / © dailystar.co.uk

Ганзел додав, що його найбільш незабутній контакт із божественними істотами був, коли він був у комі 2015-го. Тоді чоловіку було 50 років.

“У мене 70 відсотків легенів були вкриті інфекцією, і у мене був сепсис – він протікав по всьому моєму тілу”, – пригадав він.

Через три дні медичний персонал сказав батькам Девіда, що він “не виживе”.

“Я навіть не знав, що помер. Мене віднесло в нірвану, коли очі заплющилися, а все, що оточувало, поринуло у темряву. Вони показали мені найкрасивіше золотисто-біле світло. Це було так гарно, і там були всі ці ангели. Вони сказали мені, що ще одна причина, через яку мені довелося повернутися, полягала в тому, що мій старший брат мав померти. Я також бачив, що наш маленький песик Тото теж помре раніше мого брата”, – поділився чоловік.

Девід опритомнів за два місяці. За цей час він схуд на 45 кг. Отямившись він розмірковував про те, що бачив.

Він сказав: “Я думав, що це був сон. Я думав, що облажався, і все це було неправдою. Я почав страждати від депресії, тому що тепер ти просто бачиш світ інакше”.

Девід після клінічної смерті / © dailystar.co.uk

Але після того, як твердження ангелів справдилися, Девід сказав, що знав, що події не були його уявою.

“Я все ще не вірив у це, і тоді мій маленький песик помер. Саме так, як вони сказали – її роздерли інші великі собаки в будинку моїх батьків. А потім у мого брата, як вони і сказали, раптово виявили рак легенів четвертої стадії та пухлину головного мозку, і він помер за чотири місяці”, – поділився Девід.

Девід додав, що всі його недуги, включаючи гіпертонію, тяжкий тривожний розлад та підозру на ушкодження мозку внаслідок коми, були вилікувані.