У рф розпалюється паніка через майбутній наступ ЗСУ, готуються бомбосховища: “Вони розуміють, що…”

Новини

Російський опозиціонер розповів, що зараз відбувається у Росії.

У студії “Politeka Online” російський опозиціонер Дмитро Потапенко повідомив про паніку, яка наростає в РФ у зв’язку з майбутнім настанням ЗСУ.

Раніше у ЗМІ з’явилася інформація про те, що за наказом кремля готуються бомбосховища по всій російській федерації. Жителям Москви та Петербурга радять придивитися до найближчих укриттів.

Крім того, пропагандист кремля соловйов відреагував на військову допомогу, яку Захід надає Україні і закликав “не іронізувати і з приводу контрнаступу української армії, що готується” і заговорив про тривожність в очікуванні майбутнього наступу ЗСУ.

ЗСУ, поле бою, фронт, передова

Російський опозиціонер Дмитро Потапенко відреагував на паніку в Росії.

“Вони чудово розуміють, що їх великий бункер не візьмуть, якщо… а бомбосховища – ось у нас в будинку є підземний гараж і вже проходили навчання з цього бомбосховища. росія – феодальна держава, керована генерал-лейтенантами. Тепер це розгортається у пряму площину: «Дорогі холопи, якщо хо*ли попруть – будете відбиватися від них самі і готуйте свої сани самостійно бо ви холопи, а за стінами Кремля всім місця не вистачить», – каже Потапенко.

путин