“Чому одним можна, а іншим ні?”: Григорій Решетник, який розгулює вулицями Рима, розлютив українців

Новини

Українців сильно обурює той факт, що одним чоловікам військовозобов’язаного віку можна вільно гуляти, де їм заманеться, а іншим заборонено

Відомий український телеведучий, постійна зірка романтичних реаліті “Холостяк” та “Холостячка” Григорій Решетник разом зі своєю дружиною Крістіною поїхав до сонячної Італії. Цей вчинок телезірки дуже обурив багатьох українців. politeka.net

Про це стало відомо завдяки публікації Григорія у мережі Instagram.

Гриша Решетник із дружиною у Римі, фото: Instagram

Григорій Решетники опублікував фотографії та відео, які він зробив у італійській столиці, у місті, куди “ведуть усі дороги”. За його словами, дана поїздка до Риму – виключно робоча поїздка.

Однак це не завадило передплатникам та іншим небайдужим українцям поцікавитись, як чоловік зміг виїхати за межі України під час воєнного стану.

Інші користувачі мережі вирішили нагадати, що Григорій є багатодітним батьком.

Гриша Решетник у Римі, фото: Instagram

Гриша Решетник у Римі, фото: Instagram

Ось, що пишуть люди в коментарях під публікаціями ведучого з Риму: “А як ви виїхали за кордон?”, “А вам можна виїжджати?”, “Ну чому одним можна вільно перетинати кордон і гуляти Італією, а іншим ні?”, “Не розумію, навіщо це виставляти! Тільки народ дратуєте!!!”, “Ми дуже раді за вас Гриша, але ваше відео не зовсім добре в такий час. Поважайте сім’ї військових”.

Коментарі до публікації, скріншот: Instagram

Коментарі до публікації, скріншот: Instagram

Коментарі до публікації, скріншот: Instagram

Також заради справедливості варто зазначити, що Григорій Решетник відповів на гнівні коментарі українців і заявив, що він допомагає військовим, а вони його своєю чергою мотивують, і з приводу цих кадрів із Риму нібито теж.