Галкін показав фото з Пугачовою й зачарував мережу

Новини

Артистка на фотографії має чудовий вигляд, це оцінили й її фанати в мережі.

Відомий російський шоумен Максим Галкін не припиняє тішити фанатів своєї зіркової сім’ї новими фото. І кожен знімок – доказ того, що і сам Максим, і його дружина Алла Пугачова щасливі, незважаючи на хвилю хейту на їхню адресу в РФ. unian.ua

Цього разу пародист показав кадр, на якому він позує разом з Примадонною. Вони усміхаються, Алла Борисівна – на передньому плані. “Женщина, которая поет”, продемонструвала свої худенькі ніжки в чорних колготах. Доповнила вона total black-образ чи то короткою спідницею, чи то шортами і взуттям на підборах.

Зачіска Пугачової на фотографії – пишне кучеряве волосся з освітленими пасмами, доповненням образу стала масивна прикраса на шиї. Її чоловік віддав перевагу вбранню в світлих тонах: на ньому біла теніска, взуття в тон і джинси.

Галкін не був багатослівним і просто підписав фото з коханою жінкою емодзі у вигляді серця: “❤️”. Пару одразу ж засипали компліментами, більшість з них – на адресу вічно молодої Примадонни.

false

Як пару Пугачова – Галкін захейтили в Росії

Із самого початку повномасштабної війни Максим Галкін підтримав Україну в підло розв’язаній Росією війні. Незабаром він став небажаною персоною на росТБ, його звільнили з “Першого каналу”, а потім пародиста взагалі визнали “іноагентом”. Нещодавно він подав до суду з намірами зняти із себе цей статус.

Алла Пугачова у всьому підтримує свого чоловіка, хоча вона, до речі, не визнана в РФ “іноагентом”. Зіркове подружжя виїхало за кордон, їхні діти Гаррі та Ліза ходять до школи в Ізраїлі. А сама Примадонна отримала ізраїльський паспорт.

У мережі і по росТБ росіяни нерідко критикують й Аллу Борисівну, і її чоловіка. Чергова хвиля хейту накрила артистку під час її приїзду в РФ на похорон друга Валентина Юдашкіна.