Чотирьом вихователям дитсадка у Києві загрожує до десяти років позбавлення волі: у чому їх звинувачують

Новини

У Києві чотирьох «вихователів» корекційного дитсадка підозрюють у катуванні та знущанні над дітьми.

Як повідомляє Національна поліція України з посиланням на слідчого управління столичної поліції Дмитра Федорка, персонал установи систематично вчиняв щодо дітей насильницькі дії та катування. politeka.net

Зазначається, що Після того, як батьки відводили діток з порушеннями фізичного розвитку до закладу, вартість перебування у якому становила від 8-ми до 15-ти тисяч гривень, за дверима розпочиналися тортури та знущання.

“Саме такими «методами» працівниці садочка навчали малолітніх. Через особливості фізичного розвитку вихованці не могли розповісти про катування батькам. За невиконані завдання фігурантки закривали дітей у шафі, наступали ногами на руки, висміювали та ображали дитину в присутності інших діток, змушували стояти тривалий час у незручному положенні,  застосовували больові прийоми, обмотували скотчем», – каже Дмитро Федорко.

Зараз чотирьом працівницям повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 127 Кримінального кодексу України – катування, вчинене повторно або за попередньою змовою групою осіб. Зловмисникам загрожує від п’яти до десяти років позбавлення волі. Також встановлюється участь інших працівників установи у знущанні з дітей.