Хитрий водій покрив машину товстим шаром будівельної піни. Тепер йому завидують всі

Новини

Зробити зі старої машини новенький блискучий кабріолет здатний далеко не кожен автомобіліст. Зазвичай люди, які займаються цим, працюють в добре обладнаній майстерні, користуючись підмогою кількох досвідчених помічників. Щоб повноцінно переробити автомобіль, такий умілець повинен бути справжнім асом. Особливо якщо машина, про яку йде мова, являє собою справжнісіньку воза.

Глянь, з яким матеріалом довелося мати справу майстру з нашого ролика!

За словами чоловіка, відчуваючи машину, він боявся, що та просто розвалиться на частини. За старий автомобіль просили всього 50 доларів. Але покупка була лише першим і найлегшим кроком на шляху перетворення нещасного драндулета в шикарну «цукерку»!

У майстерні умілець ретельно оглянув замученого «залізного коня». Робота з такою руїною була справжнім викликом здібностям чоловіки. Як з’ясувалося, з автомобіля все-таки можна було зробити шедевр. І допомогти в цьому нашому герою повинен був пінополіуретан!

Піною чоловік обробив і внутрішню, і зовнішню частини машини. Потім, дочекавшись, коли з нею можна було працювати, він почав деталь за деталлю формувати новий автомобіль. Зрозуміло, поки хитрун НЕ пофарбував своє чудо техніки, вид у машини був надзвичайно непривабливий. Але тільки подивися, якою вона стала пізніше!

А ось як виглядає автомобіль тепер. В цьому яскраво-червоному красені не відмовився б прокотитися кожен з нас. Зрозуміло, для гонок по дорогах і довгого стояння в пробках на сонці він не призначений. Але для демонстрації навичок майстра складно вибрати найбільш підходящий приклад!

Тепер красень автомобіль – ідеальний варіант для тематичних виставок. Нехай на цьому «боліді” не проїдеш по нашим ярах, але, як бачиш, дійсно рукатий людина цілком здатний зібрати таке диво будинку!

Прокрути ролик на 43-у секунду і особисто побачиш, як працював умілець!