Чи варто очікувати відключень світла у травні: у Міненерго дали відповідь

Новини

У міністерстві спростували інформацію про нібито запровадження у травні графіків обмежень постачання електроенергії споживачам.

Міністерство енергетики спростувало інформацію про нібито запровадження у травні графіків відключень світла.

Про це повідомляє Міністерство енергетики у телеграмі. tsn.ua

“Останніми днями у деяких ЗМІ шириться недостовірна інформація про нібито введення у травні графіків обмежень постачання електроенергії побутовим споживачам. Міністерство енергетики України офіційно заявляє: ця інформація не відповідає дійсності. Введення жодних графіків обмежень постачання електроенергії не планується”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що зараз триває активна підготовка енергосистеми до нового опалювального сезону. Зокрема, Міненерго спільно з усіма енергетичним компаніями країни, що генерують, передають та розподіляють електроенергію, склали оптимізований графік ремонтів.

У міністерстві наголосили, що відключення споживачів від електропостачання можуть відбуватися виключно внаслідок пошкодження російськими окупантами об’єктів генерації і мережевої інфраструктури.

“Майже три місяці, незважаючи на терор ворога і обстріли об’єктів енергетичної інфраструктури, енергосистема працює, повністю забезпечуючи споживання. Завдяки злагодженій роботі усіх видів генерації вдалося скасувати обмеження постачання електроенергії споживачам”, – додав міністр енергетики Герман Галущенко.