Чи виграє український гурт TVORCHI Євробачення-2023: пророцтво мольфара Макса Гордєєва

Новини

Мольфар Макс Гордєєв передбачив, яке місце посяде український гурт TVORCHI на Євробаченні-2023. Читайте про це в матеріалі ТСН.ua.

За словами мольфара Макса Гордєєва, український гурт TVORCHI, який цьогоріч представляє Україну на пісенному конкурсі “Євробачення-2023”, спокійно може увійти до п’ятірки найкращих. Шанси на це доволі високі, і не лише тому, що в Україні йде війна. Мольфар упевнений, що і представники, і пісня цього року дуже достойні.

“Торік нас пожаліли, давайте будемо чесними. Торік переміг не гурт, а Україна, яка показала себе всьому світові зі своєю силою та міццю”. Також Макс додав, що гурт “Kalush Orchestra” був досить яскравим представником культури України.

“Цьогоріч випадають карти “Сонця” та справедливості. Це говорить про те, що вони по справедливості отримають своє місце. Що важливо, їх будуть дуже добре сприймати, як зовсім інший формат від України. Фанати Євробачення не очікували від України такого рівня і що ми можемо показати себе із зовсім іншого боку”.

Мольфар Макс Гордєєв / © Instagram

“Енергетично наш виступ буде чудово сприйматися європейцями. І це не тільки через те, що у нас війна, а завдяки талантові хлопців та якості самого продукту від нашої країни 2023 року. Повертаючись до результату, я вірю, що наші хлопці увійдуть до п’ятірки найкращих! Україно, вперед!” — коментує Гордєєв.