Трамп відмовився назвати Путіна воєнним злочинцем і пообіцяв завершити війну за добу

Новини

Трамп знову повторив свою тезу про те, що якби він досі був господарем у Білому домі, Путін не наважився б нападати на Україну.

Колишній президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп під час дебатів із виборцями в Манчестері заявив, що наразі не час називати президента Росії Володимира Путіна воєнним злочинцем.

Про це повідомляє американський телеканал CNN. tsn.ua

“Якщо ви скажете, що він – воєнний злочинець, буде набагато складніше укласти угоду, щоб припинити цю справу (війну в Україні – ред.). Якщо він буде воєнним злочинцем, люди хапатимуть його і страчуватимуть, він боротиметься набагато сильніше, ніж за інших обставин. Це те, що можна обговорити пізніше”, — заявив Трамп.

Трамп не став говорити, чи хоче він, щоб Росія чи Україна виграли війну, коли його запитала ведуча дебатів Кейтлен Коллінз із CNN.

“Я не думаю про перемогу та поразку. Я думаю про те, як усе залагодити, щоб ми перестали вбивати всіх цих людей”, — сказав він.

На друге запитання модератора про те, чи хоче колишній президент перемоги України, Трамп не став відповідати прямо, сказавши, що хоче, щоб “усі перестали вмирати”.

“Росіяни та українці, я хочу, щоб вони перестали вмирати. І я зроблю це протягом 24 годин”, — додав Трамп.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що війни в України вдалося б уникнути, якби б колишній президент США Дональд Трамп залишився при владі.

Дональд Трамп заявляв, що закінчить війну в Україні за 24 години, якщо його оберуть президентом США. Також він “анонсував” Третю світову війну.