Чим відрізняється Пепсі від Коли: несподівана відповідь, про яку знають далеко не всі

Новини

Хто старше Кока-кола або Пепсі – газоировки мають давнє коріння ще з 19-го століття.

У світі газованих напоїв є, мабуть, два загальновизнаних лідера ринку, яких впізнають практично в кожному куточку світу. Напої Coca-Cola і Pepsi можна зустріти на прилавках майже будь-якого магазину на різних континентах.

Незважаючи на те, що обидва напої мають дуже багато схожого, починаючи від кольору смаку і навіть запаху, вони також розрізняються багатьма параметрами. Обидві газовані води мають давнє коріння ще з 19-го століття і походять з США.

Яка різниця між Пепсі та Кока-колою

Безумовно, кожен сам для себе може провести тест і визначити головні відмінності двох напоїв. При цьому загальновизнано, що обидві коли не сильно відрізняються одна від іншої. Про це говорить і їх склад, який багато в чому схожий, за винятком деяких відмінностей в інгредієнтах.

У той же час фахівці звертають увагу на те, що в Pepsi додають лимонну кислоту, а також більше цукру. У свою чергу виробник Coca-Cola додає в свій фірмовий напій більше натрію. Це впливає на те, що газована вода набуває більш ванільний і м’який смак.

Як розшифровується Пепсі-Кола

Спочатку американець Калеб Бредхем створив свій напій в 1893 році під назвою “Напій Бреда”. Однак у 1898 році він перейменував його на Pepsi-Cola, а потім назву було скорочено до Pepsi в 1961 році. Його назва походить від грецького слова “pepsis” (“травлення”). Справа в тому, що спочатку він рекламувався як засіб від нетравлення.

Як розшифровується Кока-Кола

Роком створення напою Coca-Cola вважається 1886-й. Газована вода спочатку рекомендувалася як напій для заміни алкоголю і призначалася в якості патентних ліків. Відзначимо, що назва Кока-Коли пов’язують з оригінальними інгредієнтами. Справа в тому, що спочатку напій виготовляли з листя коки і горіхів кола (джерело кофеїну).

Чому ніхто не знає рецепт Кока-Коли

Загальновідомо, що протягом часу в рецепт напою Coca-Cola вносилися певні зміни. Однак сьогоднішній рецепт цього безалкогольного напою тримається в секреті. Виробник заявляє про те, що це є комерційною таємницею. Відзначимо, що цей хід використовується виробником в маркетингових цілях. Coca-Cola зазначає, що рецепт напою знаходиться під захистом права інтелектуальної власності.

Що популярніше Кока-Кола або Пепсі

Загальновизнано, що Coca-Cola є найбільш популярним безалкогольним напоєм на світовому ринку. Разом з тим Pepsi займає лідируючі позиції на внутрішньому американському ринку. Однак останнім часом компанія також звертає увагу на розвиток своєї присутності по всьому світу.