Данілов про контрнаступ ЗСУ: остаточного плану ще немає, у роботі кілька варіантів

Новини

Остаточний план контрнаступу Збройних сил України ще не затверджений. Наразі є кілька варіантів і всі вони у роботі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву секретаря Ради національної безпеки й оборони України Олексія Данілова в ефірі телемарафону.

“Я не використовую термін контрнаступ. Це – військові дії. Наші військові знають, що їм робити та де їм робити, в який час їм робити”, – сказав Данілов.

Він зазначив, що остаточні рішення відносно термінів та напрямків контрнаступу будуть ухвалюватися у кабінеті головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та президента Володимира Зеленського.

“І коли хтось починає про щось говорити навіть з поважних інституцій на Заході, повірте, на сьогодні людей, які знають точно всі наші плани, не існує. Остаточний план ще не затверджений, у нас є кілька варіантів і всі вони у роботі”, – наголосив секретар РНБО.

Він додав, що “всі хотіли б, щоб міжнародні партнери надавали допомогу активніше, але нині Україна вдячна за те, що така допомога є і надається доволі потужно”.

“Не тільки США, а й інші країни в цьому беруть участь. Сьогодні у нас є гість (президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн – ред.). Також є остаточне рішення про те, що наша країна найближчим часом почне отримувати від Євросоюзу 1 мільйон снарядів, який конче необхідний нам для того, щоб ми здобули перемогу над рашистами. Вона (допомога – ред.) йде і не буде припинятися”, – сказав Данілов.