Зеленський розповів про хороші новини від партнерів України

Новини

Голова держави у своєму традиційному вечірньому зверненні повідомив про хороші новини від міжнародних партнерів.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що сьогодні міжнародні партнери порадували новим оборонним пакетом, який допоможе захистити країну від російських загарбників. tsn.ua

Про це президент заявив у своєму вечірньому зверненні.

“Загальний обсяг – 1 млрд 200 млн доларів. Артилерія, захист від ракет і безпілотників терористів, інші речі для посилення наших захисників і захисниць. Дякую президенту Байдену, Конгресу – обом партіям, та кожній американській родині за незмінну підтримку і за американську силу, яка додає нам міцності”, – сказав Зеленський.

Глава держави зазначив, що наразі керівництво країни працює з іншими міжнародними планерами для отримання додаткових оборонних пакетів, щоб значно посилити можливості українських воїнів.

“Окрема вдячність – парламенту Франції за сьогоднішнє рішення щодо визнання терористичною російської псевдоприватної групи “Вагнер”. Це те, що має бути ухвалено всім світом: кожен прояв тероризму має бути знищений, а кожен терорист – засуджений”, – заявив Зеленський.

Також президент подякував Повітряним силам, які захищають країну від російських терористичних атак. “Дякую нашим Повітряним силам та всім нашим воїнам інших родів військ, які здійснюють протиповітряну оборону“, – сказав Зеленський.