Дата кінця війни! В Байдена приголомшuлu: ЗСУ перетворять в золу – kінець Кремля блuзько, переможемо

Новини

Так, адміністрація президента США Джо Байдена не розраховує, що війна в Україні завершиться до кінця року, або до кінця зими. Про це повідомив репортер USA Today Джо Гаррісон, який цитує офіційного представника Білого дому Джона Кірбі.

Ми не очікуємо, що бойові дії припиняться в найближчі зимові місяці. І тим більше немає жодних свідчень та очікувань того, що до кінця року настане кінець війни,
– зазначив він.

Як заявив Кірбі, американська сторона хотіла б, щоб війна закінчилася, якщо не сьогодні, то до кінця року. Але з урахуванням ситуації на землі це вкрай малоймовірно.

На його думку, попри зимові холоди, бойові дії навряд чи припиняться найближчими місяцями.

За словами політолога, конфліктолога Богдана Петренка, багато аналітиків сходилися з тим, що зима призведить до заморожування конфліктів. Але, зазначає він, навряд чи це спостерігатиметься у російсько-українській війні. “Заморожування конфлікту може підігравати лише одній стороні – РФ, – пояснює експерт. – Москва може використати цей період для демобілізації та відновлення боєздатності своїх частин. Більше того, заморожування використовуватиме Кремль як сигнал для Заходу, щоб зменшити постачання зброї України та санкційний тиск на Росію”.

Але навіть для Кремля є мінус у заморожуванні, вважає Богдан Петренко. Адже тоді в зиму Росія йтиме як сторона, яка втратила ініціативу, яка відступала останнім часом.

“Саме цей емоційний момент змушує Кремль не шкодувати людей, намагаючись здобути хоч якісь досягнення на Донеччині (Бахмут, Авдіївка) чи відновити повний контроль на Луганщині. Їм потрібні символічні перемоги”, – пояснює конфліктолог.

Для України заморозка – це втрата військової ініціативи, перспектив допомоги Заходу та загроза поновлення російського наступу навесні, попереджає він. І це може призвести до капітуляції.

“Вкрай важливо не лише не дати росіянам досягти прийнятних для них результатів, а й відновити контроль над своїми територіями. Бо чим довше триватиме війна, тим більше вона стане війною не лише військових, а й економік, – наголошує Богдан Петренко. – До речі, саме тому Росія б’є по енергетиці. Це не лише дискомфорт для людей, а насамперед падіння економіки. Тому нам важливі не лише військові досягнення ЗСУ, а й економічні втрати для країни-агресора. Чого можна досягти як санкціями, так і ударами по її економічних ресурсах”.

Однак дещо є точним – після того як кривава війна в Україні закінчиться і РФ програє, Росія почне розвалюватися. Там буде важко уникнути міжусобних воєн. Про це під час чату на Главреду розповів військовий експерт, полковник запасу, військовий льотчик-інструктор Роман Світан.

Полковник не виключає, що на цих територіях можуть початися міжусобні війни.

“Російська Федерація розвалиться на складові її освіти – там більше 20 республік. РФ пройде приблизно такий же шлях, як свого часу пройшов Радянський Союз: будуть певні прикордонні конфлікти, в деяких регіонах спливуть старі проблеми, які не були вирішені ще з часу Союзу”, – говорить Роман Світан.

Він також вважає, що в РФ не буде якихось колосальних військових конфліктів, адже у них буде нестача сил і засобів для ведення великої війни або великих міжусобних воєн.

“Як тільки старий боєзапас буде використаний в Росії до нуля, ці війни будуть припинятися. Максимум, що нас чекає, – прикордонні конфлікти в декількох регіонах Росії після її розвалу, не більше того”, – додав Світан.

Джерело:korupciya.com